کی روش گفت:هنوز به فوتبال عربی اطمینان ندارم چون با آوردن بازیکنان خارجی فوتبال عربی را متغییر کرده اند.

وی در نشست خبری پیش از بازی مقابل بحرین گفت:ما باید مطمئن باشیم که از بحرین قدرتمندتر هستیم،ما تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته ایم  وخوب تمرین کردن کلید موفقیت است. ما باید آمادگی خود را در تمرینات فردا در زمین به ظهور برسانیم ومهمترین نکته این است که با ذهنیت فوتبالی بازی کنیم  نه براساس احساس!

کیروش ادامه داد: ما فردا باید از نقطه دفاع مهاجمان خود را تغذیه کنیم واگر ما بتوانیم فوتبال ایرانی را به آنها تحمیل کنیم نتیجه بی شک برای ما است.

وی درباره امکانات وتدارکات قبل بازی گفت: در حال حاضر بهتر است روی بازی متمرکز شویم ،در هر صورت اردو برگزار شد وحال باید ذهن خود را معطوف بازی فردا کنیم ونباید با حاشیه ها بازی فردا را فراموش کنیم.

به اعتقاد من در بازی فردا بازیکنان وکادر فنی کاملا آماده باری هستند، نکته ای که کاملا در بازی بحرین مشهود است سیستم فوتبال انگلیسی است. من خیلی دوست داشتم در جلسه فنی این تیم شرکت می کردم تا تنها کاری که برای این بازی انجام نداده ام را تکمیل کنم.

بعد از 6سال در فوتبال جزیره به خوبی با طرز تفکر آنها آشنا هستم ومی دانم مربی به آنها فوتبال جنگجویانه را گوشزد کرده است.

من ازهمه می خواهم فردا به ورزشگاه بیایند ورکورد 76هزار نفر را بشکنند،آنه مطمئن باشند فردا بازی خوبی را خواهند دید ،ما فردا با کنترل بازی دست پر زمین را ترک می کنیم.

او درباره بازی فردا افزود: تمام بازی فردا در سه امتیازش معطوف می شود،ما سعی داریم موقعیتمان را در جدول حفظ کنیم ،ما قطعا فردا پیروز می شویم به شرط آنکه فوتبال بازی کنیم ،من اسم بازی فردا را بازی 3امتیاز می گذارم.


†ɢα'§ :
دوشنبه ۱۸ مهر ۱۳٩٠ ۱٢:٥٢ ‎ب.ظ |- حسین وردی -| نظرات ()

ϰ-†нêmê§