صالحی: می خواهم تمام مولکول هایم جذب خاک ایران شود/مدیون فردین وحجازی هستم

پرستو صالحی باز هم با کمال صراحت لب به سخن گشود و از سه اشتباه زندگیش و از فراز ونشیب های آن بدون واهمه سخن گفت. پرستو صالحی گفت: اولین وپایه ترین اشتباه من کار ژانر طنز بود چون من حتی بازیگر طنز های فاخر هم نیستم.

 

وی اولین اشتباه زندگیش را کار در ژانر طنز عنوان کرد وگفت:  حضورم در زیر آسمان شهر فقط یک لجبازی بود و اصلا ورودم به طنز اشتباه بود که بخاطر همین مساله کارهای تاریخی وجدی بسیاری را از دست دادم.

صالحی در ادامه افزود: مهران غفوریان قدر جایگاه خود را ندانست ومغرور شد وگمان کرد تمام طنز کشور در دستان وی است و اصلا آوردن اکبر عبدی در قسمت 3زیر آسمان شهر یکی دیگر از اشتباهات او بود.

 صالحی در ادامه گفتگو خود را مدیون فردین وناصر حجازی دانست وگفت: این دو اسطوره های من هستند وهیچگاه آن ها را فراموش نمی کنم ومانند آنها عاشق ایران هستم ومی خواهم حتی مولکول هایم هم جذب خاک ایران شود.

وی درباره اظهارات سلحشور هم اضافه کرد: متاسفانه سلحشور صحبت های خود را بدون فکر به زبان آورد و من بیشتر درباره اظهار نظر وی درباره آنجلینا جولی ناراحت شدم زیرا جولی در هالیوود یکی از خیرترین وخیرخواه ترین بازیگران وحتی انسان ها است وقضاوت کردن درباره چنین افرادی واقعا بی انصافی وبه دور از واقعیت است.

ادامه دارد...

گفتگوی مفصل پرستو صالحی به زودی

/ 0 نظر / 104 بازدید