خاتمی آمد ... اینبار در شمایل روحانی/زنده باد اخلاق، زنده باد صداقت

نخستین همایش حجت‌الاسلام حسن روحانی در راستای اعلام کاندیداتوری برای انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری با حضور چهره‌های سیاسی کشور، تیم انتخابتی و جمعی از هواداران وی آغاز شد. در این همایش نمایندگانی از مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی جمعی از نمایندگان ادوار مجلس، وزرای سابق کابینه، استانداران سابق، تعداد کثیری از روحانیون، تعداد زیادی از پزشکان سراسر کشور، عده ای از هنرمندان سرشناس، اساتید دانشگاه، فرهنگیان و زنان فرهیخته، سران اقوام ، نمایندگان مردمی ستاد های کل کشور و جمعی از چهره‌های مطرح در عرصه سیاسی کشور حضور دارند.

نکته قابل توجه اینکه این همایش با استقبال زیادی از سیاسیون و مردم روبرو شد به گونه‌ای که جمعیت بیش از حد ظرفیت سالن حاضر بودند و عده‌ای به ناچار سرپا ایستاده بودند. همچنین دکتر حسن روحانی در حین سخنرانی خود بارها مورد تشویق حضار قرار گرفت.

خلاصه سخنرانی:

آمده‌ام تا برای نجات اقتصاد و احیای اخلاق دولت «تدبیر و امید» تشکیل دهم و در صورت پیروزی در انتخابات منشور حقوق شهروندی را تدوین خواهم کرد.

 آمده‌ام تا برای سربلندی ایران اسلامی و نجات اقتصاد ملی و تعامل سازنده با جهان و احیای اخلاق جامعه دولت تشکیل دهم. گفتمان من نجات اقتصاد، احیای اخلاق و تعامل با جهان و دولت من، دولت راستگویان و راست کرداران خواهد بود. ملت ایران در 24 خرداد به فرمان رهبری حماسه سیاسی خواهد آفرید و دولت «تدبیر و امید» خالق حماسه اقتصادی خواهد بود. کاندیدای ریاست جمهوری یازدهم سخنان خود را با زنده باد اخلاق، زنده باد صداقت، زنده باد حقوق شهروندی، زنده باد اعتدال، زنده باد تدبیر و امید و زنده باد اسلام و ایران پایان داد.

/ 0 نظر / 12 بازدید