همه چی آرومه بسه دیگه پاشیم

ظاهرا همه چی آرومه غصه ها خوابیدند ,ولی وای به روزی که همه چشم هایشان را به روی روشنی ببندند.طی روز های اخیر خیلی پیام درباره رضا صادقی ,استاد شجریان و...بدحجابی برایم آمده است ودر همه اینها از گلشیفته وشجریان به عنوان منافق نام برده اند وانسان هایی از گشت ارشاد خواسته اند با بدحجابی برخورد قاطع تری داشته باشد!

سئوال من از این دوستان این است آیا گلشیفته وشجریان همان اسطوره هایی نیستند که شما زمانی برای پایمال شدن حقشان گشور ونظام را زیر سئوال می بردید؟

 گلشیفته کسی است  که هنوز که هنوزه سینمای ما به آن افتخار می کند,آیا کسی می داند چرا فراهانی رفت وچه شد که حالا...

اگر شجریان ها وگلشیفته ها وخیلی کسان دیگر از کشور خارج می شوند ومصاحبه هایی هم بر ضد دولت انجام می دهند معنایش مخالفت با نظام اسلامی ویا ...نیست,مساله ای که کاملا مشهود است ضعفی عظیم در دولت ونخبگان عالی رتبه وخود ما  وجود دارد که متاسفانه نمی تواند از ستاره های خود حمایت کند وبه راحتی آنها را رها می کند!

هیچ دولتی در هیچ کشور دنیا بی نقص نیست ولی اسطوره ها و نخبگان کشور درهر زمینه ای از دولت کشورشان  انتظار حمایت دارند نه سرکوب,اعتقاد من در این است که اگر کسی اشتباهی کرد زمان واجازه جبران خطا را به آن بدهیم نه آنکه با سرکوب وتحریم آن را از بیش از این از خود زده کنیم, به اعتقاد من گلشیفته های کشور اگر خطایی کنند تقصیر ما ودولتمردان ما از آنها در این اختلاف ها وخطا ها بیشتر است.

چرا ما ایرانی ها عادت کرده ایم به مرده پرستی وزنده کشی وچرا نمی توانیم برای خود اسطوره ای داشته باشیم و چرا نمی توانیم کسی را بالاتر از خود ببینیم آیا این ها توصیه اسلام است یا جایگاه ها...

من به برادران وخواهرانی که خواهان برخورد قاطع تری از سوی گشت ارشاد با نوامیس ما (دختران وزنان کشور) هستند سئوال می کنم آیا اگر خواهران خود شما هم در بین این به قول شما ها بدحجابان بودند وبه این شکل مجرمانه با آنها برخورد می شد بازهم شما در خواست خود را تکرار می کردید...

بسیاری مسائل وجود دارد که نشان می دهد این وضع ناشی از بی توجهی خود ما به نوامیسمان است و برخورد روحی خوبی با آنها نداریم , به عنوان مثال اگر ما حجاب را خوب می شناختیم هیچگاه به زور مردم را به آن سوق نمی دادیم ویا اگر معنی شخصیت را می دانستیم شخصیت افراد را نسبت به ظاهر آنها قضاوت نمی کردیم ویا ...

مطمئن باشید حضور گشت ارشاد در دی از ما دوا نخواهد کرد بلکه دردی به درد های ما افزوده می کند و مطمئن باشید رفتاری که مردم را از اسلام واکام شرعی واقعی دور کند سبب پایمال شدن خون شهیدان خواهد شد واسلام را به خطر می اندازد نه این بدحجابی ها!

به تمام افراد به ظاهر مذهبی وشاید افراطی توصیه می کنم یکبار دیگر صحبت های جناب سلحشور درباره سینما ومساله اختلاس بزرگ کشور را یکبار دیگر مرور کنند واز خود سئوال کنند آیا کدام یکی از این سه مورد (بدحجابی,صحبت های سلحشور ,اختلاس) بیشتر می تواند خون شهیدان را پایمال کند واسلام را به خطر بیندازد؟

 

/ 0 نظر / 58 بازدید