فرزین:همه مردم در قلب من هستند

فرزاد فرزین گفت:من از اجرای کنسرت راضی بودم،قرار بود یکسری اتفاقات جدید وجالب رخ بدهد که حالا به دلایلی انجام نشد.

وی ادامه داد: در کل مقداری استرس همه بچه داشتند ،البته نه بخاطر اجرا بلکه بخاطر برخی کارهای حاشیه ای که باید انجام می دادیم ،چون کمی این کار سخت بود وتا خود دقیقه 9 هم نگران بودیم که آیا انجام بدهیم یا نه که خوشبختانه با موفقیت انجام شد ویک کمی استرس آنرا داشتیم.

ما در کل مقداری مشکل داشتیم ودر دقیقه 90 هم بالاجبارتغییر در بچه ها داشتیم ولی خدا را شکر راضی کننده بود.

وی درباره استرس داشتن خود گفت: نه من در خود اجرا استرس نداشتم ولی چرا همیشه در پشت صحنه استرس خوب یا بد شدن کار را دارم.

فرزین درباره کم حاضر بودن خود وپخش کلیپ وشعار های "فرزاد بیا بیرون "گفت: ما که به اندازه کافی حضور داشتیم،در هر صورت هر کس مه نحوی کنسرت خود را اجرا می کند مثلا آقای صادقی با یک گروه ارکست بزرگ می آید  وما هم با کار های نمایشی می آییم،شما ببینید به هر حال سیستم کاری ما کمی نمایشی تر وتصویری تر است.

وی ادامه داد:هر خواننده ای یک مدل استایل وسلیقه برای اجرای کنسرت دارد ومن این نوع اجرا را بیشتر می پسندم وبه نظرم این کار کاملا سلیقه ای است ومطمئنم طرف دارهای من هم مرا درک می کنند.

مردمن ما را به همین شکل دوست دارند یعنی هر خواننده ای را همیجوری که دوست دارد خودش باشد مردم هم دوست دارند وهواداران دوست دارند هر کس استایل خودش را داشته باشد،الته باید از مردم عذر خواهی کنم که چون دیر شروع کردیم یکی دو تا از آهنگ ها را اجرا نکردیم وگر نه حضورم بر روی سن کمی بیشتر می شد.

فرزین درباره متفاوت بودن وشادتر بودن آلبوم جدید خود افزود: راستش را بخواهید خوب یا بد بودن آلبوم را باید مردم بگویند اما ما تمام تلاشمان را کردیم که شبیه آلبوم شانس نشود واز یک طرف هم دوست داشتیم الگوبرداری شانس را هم داشته باشیم به دلیل اینکه شانس آلبوم بسیار موفقی بود ودوست نداشتیم زیاد از فضا دور شویم .به هر حال نزدیک به دو سال از انتشار آن آلبوم می گذرد وباید یک فضای جدیدی را تجربه کنیم ولی فکر می کنم شلیک دارای آهنگ های متنوع تری باشد .

وی در پایان گفت: این را از قول من بنویسید که از تمام مردم ممنونم وهمه آنها در قلب من جای دارند.

/ 0 نظر / 18 بازدید