به یاد خاتمی استقبال می کنیم ... سکوت برای جهانی شدن ...

گاهی لازم است انسان چشمش را بر روی تمام مشکلات و ظلم ها ببندد تا شاید روشنی که در آینده انتظارش را می کشد به او نیز گوشه چشمی کند و مسیرش را روشن کند و امروز همان روز است که باید مانند چند سال پیش  در زمان اصلاحات استقبال گسترده ای از عدم تعهد ها داشته باشیم.

 

درست است که در مسیر تاریکی و مشکلات وسیعی در حال زندگی هستیم ولی نکته ای که از همه چیز برای تمام مردم ایران چه اصلاح طلب ، چه اصولگرا و چه تندرو ها دارای اهمیت است اجلاس عدم تعد ها است که می تواند خیلی از تاریکی های داخل و خارج را اگر بخواهیم و مسئولان نیز بخواهند رفع کنیم .

ما می خواهیم تا تمام ایران در این یک هفته یکدل شوند و رنگ ها و جناح را کنار بگذارند تا بتوانیم میزبان شایسته ای مانند زمان خاتمی برای کشورهای عضو عدم تعهد ها باشیم تا یکبار دیگر ثابت کنیم اگر مشکلات بزرگی در کشور داریم در زمان لزوم فراموش می کنیم و حتی دستان کسانی را که رایشان  و ماندشان را هم به ضرر ملت می دانیم را می فشاریم تا ایران عزیزمان وارد بحران نشود و مانند همیشه به سوی پیشرفت حرکت کند .

می توانیم دشمنان را پله ترقی خود قرار دهیم و جهان را تصرف کنیم ولی ابتدا باید نحوه بازی را بیاموزیم

/ 3 نظر / 13 بازدید

سلام مطلبتون جالب بود لطفا" به وبلاگ من هم سر بزن نظرم بده منظرتم یادت نره http://iranianweblog.tebyan.net

موسوی

سلام مدیر وبلاگ گرامی از شما دعوت بعمل می آید تا وبلاگ خود را در سایت بلاگ یاب به صورت رایگان www.blogyab.com ثبت نمایید. بلاگ یاب اولین سایت رسمی معرفی وبلاگ ها در ایران می باشد. شما همچنین می توانید با صرف هزینه ی بسیار کم ، جزئی از پوستر سایت شده و از مزایای آن بهره مند شوید. ( صد وبلاگ اول از تخفیف 90% بر خوردارند ) برای آگاهی از نحوه ی ثبت نام و امکانات سایت به آدرس http://www.blogyab.com/blog_article.php?id=4 مراجعه نمایید یا از طریق شماره تلفن و ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید. برای حمایت از این پروژه میتوانید لینک ذیل را بانام اولین دایرکتوری عمومی وبلاگ در سایت خود اضافه نمایید. تلفن : 09336064663 و ایمیل : admin@blogyab.com با تشکر

مریم

کـــوچــــه ها را بلـــد شـــدم .. مـغــــازه هــا را ... رنـگ هــــای چـــــراغ قــــرمـــز را .. حتـــی جــــدول ضــــر ب را .. و دیگـــــر در راه هــیچ مدرســـه ای گـــم نـــمی شــــوم امـــا گاهـــــی میــــان آدم هـــا گــــم مــــی شــــوم آدم هـــا را بلــــد نیســـتم ...!